Rzepak 3D – hodowla, nauka, praktyka
17 lutego 2023, godz. 10.00
17 lutego 2023, godz. 10.00
Rozpoczęcie webinarium
Aktualna sytuacja na światowym rynku rzepaku – Andrzej Duszejko, Rapool Polska
Optymalizacja wykorzystania azotu w uprawie rzepaku – prof. dr hab. Witold Szczepaniak, Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu
Hodowla rzepaku w poszukiwaniu tolerancji oraz nowych odporności na choroby i szkodniki – Jeanne Geißler, Rapool Ring GmbH
Choroby występujące wiosną w uprawie rzepaku, ocena aktualnej kondycji roślin – prof. dr hab. Marek Korbas, Instytut Ochrony Roślin-PIB w Poznaniu
Adaptacja odmian rzepaku do warunków uprawy – Artur Kozera, Rapool Polska
Debata – moderacja Karol Bujoczek, redaktor naczelny top agrar Polska
Redaktor Naczelny – moderator spotkania
Ekspert ochrony roślin w dziedzinach: choroby zbóż, kukurydzy, rzepaku, bobowatych, warzyw, roślin sadowniczych i ozdobnych. W Instytucie Ochrony Roślin od 1980 roku.
Pracownik Zakładu podstaw i systemów nawożenia, Katedry Chemii Rolnej i Biogeochemii Środowiska. Prowadzi badania dotyczące podstaw nawożenia głównych roślin uprawnych w Polsce, m.in. rzepaku ozimego.
Absolwent Akademii Rolniczej w Poznaniu (obecnie Uniwersytet Przyrodniczy), ukończył także studia podyplomowe na Fachhochschule Weihenstephan w Triesdorfie. W zarządzie firmy Rapool Polska od momentu jej powstania.
Product Manager International Oil Crops. Należy do międzynarodowego zespołu zarządzania produktami Rapool. Przygotowuje informacje produktowe i marketingowe na temat odmian rzepaku ozimego pochodzących z hodowli Rapool.
Absolwent Akademii Rolniczej im. Augusta Cieszkowskiego w Poznaniu (obecnie Uniwersytet Przyrodniczy), Katedra Chemii Rolnej. Specjalizuje się w nawożeniu i uprawie rzepaku jako manager produktu i marketingu w Rapool Polska.
Skontaktuj się z nami telefonicznie:
61 886 29 60
Zaktualizuj przeglądarkę lub zainstaluj przeglądarkę nowszej generacji.